Jak przechowywać drobne rzeczy?

Worek na obuwiePrzechowywanie biżuterii drobnych przedmiotów może być dość problematyczne ponieważ umieszczenie ich w sposób bezpieczny na przykład w szufladzie w komodzie lub w damskiej torebce jest dość skomplikowane.
Można oczywiście zastosować woreczki foliowe lub pudełka ale te wszystkie rozwiązania nie są specjalnie wygodne i nie do końca chronią wszystkie nasze przedmioty.

Jednym z lepszych rozwiązań które można zastosować jest wykorzystanie w woreczka z materiału ściąganego sznurkiem.

Takie woreczki nie dość że są bardzo eleganckie, idealnie pasują do damskiej torebki to jeszcze są bardzo praktyczne.

Kwestia plecaka w Wikipedii

Plecak ? worek przystosowany do noszenia na plecach.
Szczególnie popularny w turystyce.

Duże plecaki zazwyczaj wyposażone są w stelaż, który rozkłada ciężar plecaka bardziej równomiernie na plecach człowieka.

Pojemność plecaka zazwyczaj określa się w litrach. Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plecak

Wikipedia o futerale

Worek na obuwie
Futerał ? rodzaj pojemnika do przechowywania i przenoszenia przedmiotów wymagających ostrożnego obchodzenia się z nimi, jak okulary, skrzypce (i inne instrumenty muzyczne), broń (np. na broń myśliwską), aparat fotograficzny, urządzenia optyczne (np.

obiektywy, lunety), telefon komórkowy itp. Zazwyczaj futerały wykonuje się ze stosunkowo twardych materiałów (tworzyw sztucznych, grubej skóry itp.), co zapobiega zgnieceniu delikatnych elementów przenoszonych urządzeń, choć np.

futerały na broń często wykonuje się ze stosunkowo miękkiego brezentu, ewentualnie w niektórych tylko miejscach usztywnionego grubą skórą.
Poza ochroną przed uszkodzeniem przechowywanego przedmiotu rolą futerału jest też zabezpieczenie zawartości przed zakurzeniem lub zachlapaniem wskutek nieostrożności właściciela. Futerał mniejszych rozmiarów nazywany bywa "pochewką" (np.

pochewka na okulary).Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Futerał

.
Dodane: 22-05-2017 03:29

Tagi: worek woreczek buty kapcie moda pakowanie się styl

Widok do druku:

Worek na obuwie